Reinier & Sanne
in voorbereiding
Even voorstellen
Wij zijn Sanne, Reinier & Oscar Vos (2025) uit Hilversum. Kom je ons tegen, dan is dat waarschijnlijk op een vliegveld.
Reinier werkt als Consultant Operations bij KLM, Sanne als Process Developer voor de passagiersoperatie bij Schiphol, en Oscar gaat naar het kinderdagverblijf op Schiphol. Daarnaast zijn we ook al jarenlang actief als zweefvliegers. Kortom, de luchtvaart is ons niet vreemd en de stap naar MAF was dan ook snel gezet.
Nu wij daadwerkelijk mogen toewerken naar een uitzending met MAF, komt voor ons allebei een kinderdroom uit. Reinier wist al op jonge leeftijd dat hij piloot wilde worden en voor MAF wilde vliegen. Sanne, hoewel zij pas recentelijk tot geloof is gekomen, droomde er ook altijd van om naar de uitersten der aarde te vliegen. Samen zijn wij die droom gaan najagen. Zo is Reinier in 2023 begonnen aan de vliegopleiding.
In ons leven zijn wij ontzettend gezegend met gaven en talenten. Wij kunnen niet anders dan het voorbeeld van Jezus volgen en die zegeningen inzetten voor de mensen die ze het hardst nodig hebben. Wij kijken enorm uit naar onze uitzending (destination unknown) en nodigen je uit om samen met ons te bouwen aan Gods koninkrijk. Zo brengen we samen hulp en het Evangelie daar waar wegen eindigen.