![]()
Nederland
Internationaal
Afrika
Australië
Azië
In Opleiding
Arwin en Rianne Bos, Joanne

Arwin en Rianne Bos zijn in het najaar van 2008 door MAF geselecteerd. Arwin hoopt in de toekomst als piloot bij MAF te gaan werken. Hij droomt er al vanaf zijn kinderjaren van om piloot worden, liefst bij MAF. Die droom is nooit over gegaan. Toen Arwin en Rianne elkaar beter leerden kennen waren ze net allebei een tijdje in het buitenland geweest en herkenden elkaars toekomstdromen voor zending en ontwikkelingswerk.
Op dit moment werkt Arwin bij de KLM in het componenten onderhoud en heeft zijn PPL gehaald. Rianne is ambulant begeleider voor mensen met een lichamelijk handicap en/of hersenletsel.
In het komende jaar bereiden zij zich voor op vertrek naar een Bijbelschool/vliegopleiding. In april is dochter Joanne geboren
Lees hun nieuwsbrief (formaat: Adobe PDF)
2010_04_Arwin Bos_Nieuwsbrief.
2009_04_Arwin Bos_Nieuwsbrief.
Suggestie: Ga naar Steun MAF en geef een donatie!
MAF Nederland | Postbus 65 | 3840 AB Harderwijk | Tel 0341 564 488 | info@maf.nl
Giften: 55.83.45.808